Готель для собак, дресирування собак “DogStars” — це поєднання комфорту, безпеки та уважного догляду. Власники відзначають професійний підхід, розташування поруч із лісом, де тварини відпочивають у спокійній атмосфері, та оперативні звіти від господаря закладу. Тут створені зручні умови для тривалого та короткострокового проживання, а персонал працює так, щоб ви могли з повною довірою залишити свого улюбленця під надійною опікою.
______
⚠️ Оголошення створено автоматично
Якщо ви є власником цього бізнесу, ви можете надіслати заявку на керування цим оголошенням, натиснувши відповідну кнопку ” Оголошення поки не верифікацію”. Після надсилання ваша заявка буде розглянута адміністрацією платформи найближчим часом.
ℹ️ Інформація про бізнес була зібрана з відкритих джерел і розміщена на платформі в напівавтоматичному режимі.
На даний момент оголошенням не керує власник зазначеного бізнесу. Якщо ви бажаєте оновити дані, доповнити інформацію або розпочати активне керування профілем — подайте заявку на підтвердження.
Татьяна СТИВ
тиждень томуЯкщо ви зібралися у відпустку, а вихованців нема з ким залишити, готель у Олексія найкраще місце! Залишала перший раз у житті відразу трьох собань :) Звичайно переживала, перебрала різні варіанти перетримок, але обрала цей готель і не помилилася! Перше-чистота! Друге і найголовніше - господар професіонал. Одним словом - дитячий санаторій:) Мої вихованці задоволені! Дуже раджу
Iryna Slipenchuk
5 місяців томуВидаляють негативні відгуки! 2 роки тому лишали цуцика 6 місяців 25 кг, через 4 дні він важив 20 кг, пакет з кормом і іграшками навіть не відкривали, цуценя тхнуло псами, його порода не має запаху Лишила відгук і його видалили Не рекомендую
Max N
8 місяців томуУмови ніби непогані, але є сумніви щодо відношення до собаки на час перетримки. Собаку ніби взагалі не годували, вона схудла, і після того як я її забрав накинулася на їжу і на воду ніби перший раз бачить. Давав разом з іграшками смаколики для собаки, їх теж ніхто не давав. Думав знайшов гарне місце для перетримки, але на наступний раз краще знайду когось іншого.
ts_fedya
11 місяців томуЛёша Голуб
рік томуУсі ок