Увійти

Грумінг-салон “HelperPets” у Харкові відомий доброзичливою атмосферою та майстрами, що знаходять підхід до складних тварин. Власники відзначають, що працівники вміло заспокоюють і проводять купання, вичісування та стрижки. Клієнти також пишуть про те, що майстри «знайшли підхід» до кота з характером і що процедури проходять без травм — справжні професіонали зі безпечним доглядом.

______

⚠️ Оголошення створено автоматично
Якщо ви є власником цього бізнесу, ви можете надіслати заявку на керування цим оголошенням, натиснувши відповідну кнопку ” Оголошення поки не верифікацію”. Після надсилання ваша заявка буде розглянута адміністрацією платформи найближчим часом.

ℹ️ Інформація про бізнес була зібрана з відкритих джерел і розміщена на платформі в напівавтоматичному режимі.
На даний момент оголошенням не керує власник зазначеного бізнесу. Якщо ви бажаєте оновити дані, доповнити інформацію або розпочати активне керування профілем — подайте заявку на підтвердження.

Категорії

Регіони

Місцезнаходження

Відгуки Google

  • Юлия Бондарь
    Юлия Бондарь
    11 місяців тому

    Завжди було все шикарно, привела перший раз свого собаку коли йому було 5 місяців. (Зараз 1.5) Порадила подрузі. Водили своїх собак. Завжди було шикарно все. Але після зміни майстра ... сказати що жах - нічого не сказати. Спочатку зіпсували собаки бівера. Все виконано не за бажанням господині. Через день повела дівчинку з надією, що поясню конкретніше і все буде добре. Майстер не реагує на те, що кажуть їй, кілька разів одне і теж повторювала щоб майстер зрозуміла і зрештою сказала «так». Навіть зробивши собі фото для чіткого виконання стрижки. Зробили просто жах. Пацюкова морда, замість круглої як на фото. Окрім добре підстрижених вух – нічого хорошого.

  • Рада Коломийцева
  • Natali Sokol
    Natali Sokol
    рік тому

    купання і вичіска сезонної ліньки лабрадор ретрівер .

  • Olga Teterina
    Olga Teterina
    рік тому

    Вперше прийшли до цього салону. Добре підстригли спанієля + приємний персонал

  • Светлана Злобина
    Светлана Злобина
    2 роки тому

    Дуже хороший салон, собачка задоволена господарі теж. Рекомендую! Тремтливе ставлення Грумер + відчувається професійний підхід.

Вимагайте пропозицію

Візьміть під контроль свою пропозицію!

Налаштуйте деталі вашої пропозиції, відповідайте на відгуки, завантажуйте фото та більше, щоб показати клієнтам, що робить ваш бізнес особливим.
Ваш обліковий запис буде створено автоматично на основі даних, які ви введете нижче. Якщо у вас вже є обліковий запис, будь ласка увійдіть.

Заповнити форму

Максимальний розмір файлу: 100 МБ.

Написати Власнику

    Бажаний спосіб зв'язку

    Тепер закрито

    Години Работи

    • ПонеділокЗакрито
    • Вівторок 10:00 - 18:00
    • Середа 10:00 - 18:00
    • ЧетверЗакрито
    • П'ятниця 10:00 - 18:00
    • Субота 10:00 - 18:00
    • НеділяЗакрито
    Кошик

    У кошику немає товарів.