Грумінг-салон “HelperPets” у Харкові відомий доброзичливою атмосферою та майстрами, що знаходять підхід до складних тварин. Власники відзначають, що працівники вміло заспокоюють і проводять купання, вичісування та стрижки. Клієнти також пишуть про те, що майстри «знайшли підхід» до кота з характером і що процедури проходять без травм — справжні професіонали зі безпечним доглядом.
______
⚠️ Оголошення створено автоматично
Якщо ви є власником цього бізнесу, ви можете надіслати заявку на керування цим оголошенням, натиснувши відповідну кнопку ” Оголошення поки не верифікацію”. Після надсилання ваша заявка буде розглянута адміністрацією платформи найближчим часом.
ℹ️ Інформація про бізнес була зібрана з відкритих джерел і розміщена на платформі в напівавтоматичному режимі.
На даний момент оголошенням не керує власник зазначеного бізнесу. Якщо ви бажаєте оновити дані, доповнити інформацію або розпочати активне керування профілем — подайте заявку на підтвердження.
Юлия Бондарь
11 місяців томуЗавжди було все шикарно, привела перший раз свого собаку коли йому було 5 місяців. (Зараз 1.5) Порадила подрузі. Водили своїх собак. Завжди було шикарно все. Але після зміни майстра ... сказати що жах - нічого не сказати. Спочатку зіпсували собаки бівера. Все виконано не за бажанням господині. Через день повела дівчинку з надією, що поясню конкретніше і все буде добре. Майстер не реагує на те, що кажуть їй, кілька разів одне і теж повторювала щоб майстер зрозуміла і зрештою сказала «так». Навіть зробивши собі фото для чіткого виконання стрижки. Зробили просто жах. Пацюкова морда, замість круглої як на фото. Окрім добре підстрижених вух – нічого хорошого.
Рада Коломийцева
рік томуNatali Sokol
рік томукупання і вичіска сезонної ліньки лабрадор ретрівер .
Olga Teterina
рік томуВперше прийшли до цього салону. Добре підстригли спанієля + приємний персонал
Светлана Злобина
2 роки томуДуже хороший салон, собачка задоволена господарі теж. Рекомендую! Тремтливе ставлення Грумер + відчувається професійний підхід.