“Шукаєте клініку, якій можна довірити турботу про здоров’я вашого чотирилапого друга? Тоді ви за адресою! «Імунвет» – це ветеринарний простір, де кожен чотирилапий пацієнт може отримати професійну та невідкладну допомогу. На базі нашої клініки працюють досвідчені спеціалісти, лабораторія для здачі аналізів та зоомагазин, де можна придбати все необхідне для ваших хвостатих. Ми надаємо широкий спектр ветеринарних послуг: від планових оглядів, діагностики хвороб, вакцинації, оформлення вет-паспорту і до хірургічних втручань та лікування невідкладних станів. Довірте свого друга нам і будьте впевнені – його здоров’я у надійних руках! Приходьте на знайомство – ми чекаємо на вас!”
______
⚠️ Оголошення створено автоматично
Якщо ви є власником цього бізнесу, ви можете надіслати заявку на керування цим оголошенням, натиснувши відповідну кнопку ” Оголошення поки не верифікацію”. Після надсилання ваша заявка буде розглянута адміністрацією платформи найближчим часом.
ℹ️ Інформація про бізнес була зібрана з відкритих джерел і розміщена на платформі в напівавтоматичному режимі.
На даний момент оголошенням не керує власник зазначеного бізнесу. Якщо ви бажаєте оновити дані, доповнити інформацію або розпочати активне керування профілем — подайте заявку на підтвердження.
dNazarik CSGO
минулого тижняВадим Муршель
тиждень томуViktoriia Balatska
тиждень томуХочу залишити відгук про ветклініку і лікарів, яким справді не байдуже. Саме цим людям я вже багато років довіряю свого Чарліка. До того, як ця клініка відкрилася в нашому районі, ми постійно мучилися з різними клініками по всьому Києву. Нам ставили неправильні діагнози, відправляли на операції, призначали лікування, яке часто не допомагало, а песик продовжував страждати. Коли відкрилася ця клініка, я нарешті змогла видихнути. Тепер я спокійна за Чарлюшу, бо довіряю тут лікарям на всі сто відсотків. Вони стільки разів буквально витягували його з того світу. Чарліку вже 13 років, є хронічні захворювання, були різні загострення, були отрути, які розкидають на Харківському. І кожного разу ці лікарі його рятували. Зараз песик уже другий день знову на крапельницях через хронічне загострення, але сьогодні йому вже набагато краще. Я неймовірно вдячна лікарям за це. Окремо хочу сказати, що я ходжу до цієї клініки вже близько 6 років, якщо не помиляюся. Часи були різні. Бувало, що не було коштів, і нас лікували в борг, бо тут справді важливо, щоб тварина була здорова. Зараз я везу до них Чарлюшу вже з іншого кінця міста, бо не готова ризикувати його здоровʼям і випробовувати долю в інших клініках. Низький уклін і велика повага до всіх лікарів і працівників клініки. Дякую вам за турботу, людяність і за мого Чарліка.
lamp crew
тиждень томуЦе доповнення до відгуку Alice Baby: Якщо людина не є військовослужбовцем, це означає, що тепер вона повинна витрачати власні кошти на тести, які взагалі не стосуються захворювання чи вірусу, на який є підозра? Під час телефонної розмови ви сказали, що «можливо, лікар неправильно вас зрозумів». Проте ми неодноразово наголошували саме на підозрі на кальцівіроз. Якщо пацієнт звертається до лікаря зі скаргами на головний біль, йому ж не проводять обстеження ніг і не призначають аналізи на сторонні захворювання без відповідних підстав. Лікар має орієнтуватися на симптоми, скарги та ймовірний діагноз, про який повідомляє власник тварини. Саме так діяли й ми. Незалежно від того, чи є я військовослужбовцем, чи ні, моя позиція щодо цієї ситуації була б однаковою. Також вважаю недоречним телефонувати людині о 23:00 через залишений відгук. Так, ми обговорили ситуацію, але це не позбавляє нас права залишити відгук, щоб інші люди знали, що також можуть зіткнутися з подібною проблемою. На жаль, перед зверненням до клініки ми не мали часу детально ознайомитися з усіма відгуками, оскільки діяли терміново та намагалися якнайшвидше надати допомогу тварині. Уже після цієї ситуації ми знайшли значну кількість відгуків, у яких люди скаржаться на недбалість та халатне ставлення. Саме тоді ми зрозуміли, що цей випадок може бути не просто прикрою помилкою, а частиною системної проблеми. Для прикладу скидаю скріншот одного відгуку
Alice Baby
тиждень томуПрийшли зробити тест кошеня 2 місяців на вірус. Сказали «окей, зробимо», але як виявилося на наступний день, вони зробили інші тести, а не той який потрібно, не сказавши про це нам. Заплатили 2200, дівчина по телефону говорила зі мною хамовито, сказала «нічим не можу допомогти». Говорили я і мій чоловік, інформація по телефону була різна для мене та для нього, наприклад: мені сказали, по фото не лікуємо і доступу до інстаграма не мають, а чоловік скидав фото кішки саме туди, говорячи з ним по телефону, дівчина перегладала це фото в інстаграмі🗿. Після офіційного звернення повернули половину суми, за це я і поставила 2 зірки, хоча до того «нічим не могли допомогти». Доречі, попросили/запропонували вийти з кабінету, коли робили тести, тому краще не виходьте, бо витягнуть останні гроші, як у нашому випадку.🤷🏼♀️