Увійти

Ми з повагою та любов’ю ставимося до своїх клієнтів та своїх пацієнтів!
Ветеринарна клініка “Пульс” – сучасний центр надання ветеринарної допомоги дрібним домашнім та екзотичним видам тварин.
Наші лікарі користуються лише сучасними схемами діагностики, лікування та профілактики тварин, регулярно відвідують внутрішні та зовнішні конференції та майстер-класи, проходять щомісячне тестування за своєю спеціалізацією.
У розпорядженні клініки є велика кількість сучасного обладнання.

______

⚠️ Оголошення створено автоматично
Якщо ви є власником цього бізнесу, ви можете надіслати заявку на керування цим оголошенням, натиснувши відповідну кнопку ” Оголошення поки не верифікацію”. Після надсилання ваша заявка буде розглянута адміністрацією платформи найближчим часом.

ℹ️ Інформація про бізнес була зібрана з відкритих джерел і розміщена на платформі в напівавтоматичному режимі.
На даний момент оголошенням не керує власник зазначеного бізнесу. Якщо ви бажаєте оновити дані, доповнити інформацію або розпочати активне керування профілем — подайте заявку на підтвердження.

Категорії

Регіони

Місцезнаходження

Відгуки Google

4,4
604 відгуків
  • Інна Катречко
    Інна Катречко
    минулого тижня

    Лікарь Максим просто супер! Дістав устюк із вушка у нашої такси Мері у 22-00 ночі, перед тим все розяснив як все буде проходити і чим капати вушки потім. Наша таксюля швидко відійшла від наркоза і почала гратися Пройшло півтори неділі, у Мері все добре, передає вітання лікарю🥰 Обовязково звернемося щє, якшо буде потрібно!!! Дякуємо велике🥰🥰🥰

  • Влад Соболев
    Влад Соболев
    минулого тижня

    Где ещё кроме заботы о вашем питомце не забудут и о вас, и угостят чаем и кексиком!?)

  • Олена Гаркуша
    Олена Гаркуша
    тиждень тому

    В «Пульс» зверталась уперше й востаннє. Потрібна була консультація ратолога. На сайті клініки вказано, що в них є такий спеціаліст. Попередньо я телефонувала в 3 інші установи, але профільні лікарі того дня не приймали або не було вільного часу. Зателефонувала в «Пульс», і адміністраторка повідомила, що ратолог зможе прийняти після 19:00, але в порядку живої черги. Приїхали на 19:00, а прийняли нас о 20:30. Потрапили ми до звичайного ветеринара! Причина, чому я взагалі вирішила, що потрібне термінове звернення: у пацюка припухла щока, на якій пів року тому вже робили чистку абсцесу в іншій клініці. Тварину оглянули, зробили два рентгенівські знімки, залишили в стаціонарі та запланували на наступний день операцію з чистки абсцесу під седацією. Сказали, що зв'яжуться зі мною після процедури та повідомлять, коли можна буде забрати пацюка. За все я заплатила 4800 грн, роздруківку рахунку видали. Чекала дзвінка, але зрештою зателефонувала сама. Виявилось, що в клініці неправильно записали номер телефону. Вибачились, нічого, буває, я розумію. Сказали приїхати знову після 19:00. По факту виявилось, що нового абсцесу не було. Була травма: щурику в щоку впилася чи то шкаралупка, чи то якийсь твердий предмет, схожий на кіготь, за словами ветеринара. Але щоку все одно розрізали. Чому цього не помітили під час звичайного огляду або на рентгені — незрозуміло, мабуть поспішали. Тож я забрала пацієнта. Заплатила ще раз за стаціонар і ліки (антибіотик на 7 днів та знеболювальне у вигляді суспензії). На руки не видали жодних результатів обстеження. Лист лікарських призначень відправили в Telegram. Роздруківку нового рахунку не дали, а перший чек адміністратор залишив собі. Фото самого монітора з рентгенівськими знімками відправили пізніше за моїм проханням. У листі призначень було вказане завищене дозування знеболювального! Гризуну, який важить 0,5 кг, призначили дозу, розраховану для кішки або собаки вагою 3 кг. І цей препарат потрібно було давати протягом трьох днів. Якби я не звернула на це увагу вже вдома та не перечитала інструкцію до препарату, тварини в мене просто могло б не бути. Коли я звернулась до клініки з цього приводу, там не визнали своєї помилки, а назвали це «одруківкою» та подякували за уважність. Загалом я була неприємно вражена від такого ставлення. Якщо ви не хочете або не можете лікувати дрібних тварин, то навіщо взагалі їх приймати? Завершували лікування вже в іншій клініці — у спеціаліста, який робив першу операцію і до роботи якого в мене не було жодних претензій. Він також здивувався, чому рану зашили звичайними нитками, а не наклали саморозсмоктувальні шви.

  • Анастасия Князева
    Анастасия Князева
    тиждень тому

    Відповідали на мої запитання в телеграмі завжди, а їх у мене було багато після лікування в клініці. І дуже добре обладнання. Сильна та активна команда працює! Рекомендую,але краще будьте здорові 🪷

  • Valya valya
    Valya valya
    тиждень тому

    Вчора приїхала з собакою було підозри на Ентерит було погано не їла млява не реагувала взагалі чекали 2 години що б зробили тест у підсумку зробили підтвердилося і залишили чекати в коредорі де були й інші тварини які могли заразитися в чеку вже вдома села читати і як виявилося почитали пелюшки та 3 у вчора я не побачила до цього всього поставили дівчину яка постійно перепитувала куди і що колоти було не по собі в той момент собаки погано і начебто на днів проводили практику вранці звернулися до ветклініки на Сокалі хороша клініка і подивилися і послухали і перевірили стан собаки

Вимагайте пропозицію

Візьміть під контроль свою пропозицію!

Налаштуйте деталі вашої пропозиції, відповідайте на відгуки, завантажуйте фото та більше, щоб показати клієнтам, що робить ваш бізнес особливим.
Ваш обліковий запис буде створено автоматично на основі даних, які ви введете нижче. Якщо у вас вже є обліковий запис, будь ласка увійдіть.

Заповнити форму

Максимальний розмір файлу: 100 МБ.

Тепер відкрито

Години Работи

  • Понеділок 00:00 - 24:00
  • Вівторок 00:00 - 24:00
  • Середа 00:00 - 24:00
  • Четвер 00:00 - 24:00
  • П'ятниця 00:00 - 24:00
  • Субота 00:00 - 24:00
  • Неділя 00:00 - 24:00
Кошик