Ласкаво просимо до “ZOO” — вашого надійного партнера у світі турботи про домашніх улюбленців. Ми зібрали повний асортимент товарів та засобів, необхідних для здорового та щасливого життя вашого друга.
Ми прагнемо, щоб кожна покупка була зручною та корисною. Завітайте до ZOO і переконайтеся в цьому самі!
______
⚠️ Оголошення створено автоматично
Якщо ви є власником цього бізнесу, ви можете надіслати заявку на керування цим оголошенням, натиснувши відповідну кнопку “Це ваш об’єкт? Напишіть нам!”. Після надсилання ваша заявка буде розглянута адміністрацією платформи найближчим часом.
ℹ️ Інформація про бізнес була зібрана з відкритих джерел і розміщена на платформі в напівавтоматичному режимі.
На даний момент оголошенням не керує власник зазначеного бізнесу. Якщо ви бажаєте оновити дані, доповнити інформацію або розпочати активне керування профілем — подайте заявку на підтвердження.
Олеся Матвієшин
10 місяців томуВсе супер
Svitlana Hluhovska-Koval
рік томуЧудовий магазин і продавець уважна, відповідальна, привітна та приємна дівчина Крістіна!) Рекомендую!) Будемо заходити ще!)))
qtzrrwl q
рік томупридбала морську свинку на днях, в якої трішки вушко впало та око зажмурилося. також всі свинки в клітці були дуже брудні. я вагалась на рахунок цієї свинки. продавець запевнив що все добре. були у ратолога - підозра на черепно-мозкову травму. для повної діагностики запропонували зробити КТ у Львові чи в Києві, ціна питання 7-8 тис. питання - чи є якась відповідальність магазину за це? є ліцензії? звідки ці тварини? максимально не рекомендую, продавець не компетентний, віку та статі свинки сказати не може. краще зверніться в інші зоомагазини, де з тваринами ситуація краща. відредаговано: зі мною досі ніхто не зв'язався. що доводить правоту на рахунок халатності. всім миру)
Svitlana Chiara
4 роки томуKira Foris
4 роки томуГарний магазин, і проконсультують та допоможуть. Все супер, рекомендую