Вітаємо в MasterZoo у Чернівцях!
Це зоомагазин, де ваші пухнасті, хвостаті, та пернаті друзі знайдуть все для своєї комфортної та щасливої життєвої доріжки. 💚
🐾 Збалансовані Корма для собак, які задовольнять всі потреби вашого улюбленця;
🐾 Гігієнічні наповнювачі для котів для забезпечення комфорту та чистоти їхнього простору;
🐾 Затишні лежанки для собак, де ваші друзі можуть відпочити та відновити свої сили;
🐾 Найкращі ветпрепарати, що допоможуть утримувати здоров’я вашого улюбленця на відмінному рівні;
🐾 І, звісно ж, різноманітні аксесуари, іграшки та засоби гігієни.
Завітайте до нас у зоомаркет “MasterZoo” і зробіть життя своїх маленьких друзів яскравішим та більш комфортним!
______
⚠️ Оголошення створено автоматично
Якщо ви є власником цього бізнесу, ви можете надіслати заявку на керування цим оголошенням, натиснувши відповідну кнопку “Це ваш об’єкт? Напишіть нам!”. Після надсилання ваша заявка буде розглянута адміністрацією платформи найближчим часом.
ℹ️ Інформація про бізнес була зібрана з відкритих джерел і розміщена на платформі в напівавтоматичному режимі.
На даний момент оголошенням не керує власник зазначеного бізнесу. Якщо ви бажаєте оновити дані, доповнити інформацію або розпочати активне керування профілем — подайте заявку на підтвердження.
Игорь Добряков
4 тижні томуНайкраще обслуговування! Все чітко, швидко і дуже ввічливо. Окреме дякую менеджеру за професіоналізм та оперативність. Обов'язково звертатимуся ще!
Тимофей Тимофей
місяць томуРаніше все було чудово. Але от сьогодні виявив що тут невірно вказані часи роботи. Бігли щоб встигнути, прийшли у 20 годині і пару хвилин а виявилось що магазин вже зачинений… дуже неприємна ситуація, невже так важко адміністратору дивитись за вірним відображенням інформації стосовно роботи магазину? Ми ж всі щось плануємо, вибудовуємо собі якийсь графік дій… Додатково: ви написали маніпуляцію, що такі випадки стаються випадково. Сьогодні 25.04.2026 року ще раз завітав у цей магазин, і він знов зачинений. Доповнюю свій попередній відгук, вже півгодини чекаючи поки відкриють двері до магазину: в приміщенні горить світло, вікно відчинене на провітрювання, телефон вказаний як контактний тут у гуглмапс дзвонить на столі - а продавчині немає. Це такий стиль роботи і відношення до клієнтів? Чи це квест відгадати ваш графік і чи справді буде можливість придбати необхідні товари? Жах
MarichKa
2 місяці томуОбожнюю цей магазин. Завжди приємні та ввічливі консультанти, незалежно від зміни. Не раз консультували щодо різних товарів. Всі рекомендації продавців вдалі та щирі, а не аби "продати/втюхати". Адекватні ціни, свіжі корма, чистота в магазині навіть взимку, час від часу класні пропозиції, акції. Також дуже рада, що завжди в наявності лінійка Gastrointestinal puppy (рідко де є). Песик має проблеми з травленням, але ця дієта (сухий корм та паштет) допомогли, навіть шерсть гарніша стала та швидше відростає!
Melaniya Lakrima
2 місяці тому꧁༺ Iva_volokh08 ༻꧂
2 місяці томуДуже приємні дівчатка, завжди допоможуть щось обрати!